Наши друзья

Новини

"КАРПАТИ" ЗДОБУЛИ ПЕРШЕ ОЧКО У ЛІЗІ ЄВРОПИ

Карпати

15 грудня, в останньому турі групи J львівські «Карпати» вдома, на стадіоні «Україна», зіграли внічию з паризьким клубом «ПСЖ» - 1:1.

На 39-й хвилині матчу після обрізки Кожанова, пасу у штрафну і рикошету - Луйіндула проштовхнув м`яч у кут воріт "Карпат" - 0-1. На 45-й хвилині львів'яни зрівняли рахунок. Після удару Артема Федецького зі штрафного воротар французів Грегорі Купе пропустив м`яч поміж ніг - 1:1.

Матч, у котрому іспанська "Севілья" зіграла з дортмундською "Боруссією", закінчився з нічийним рахунком 2-2.

Відтак, після 6 матчів у груповому раунді Ліги Європи, на першому місці у групі J - паризький "ПСЖ" - 12 очок (3 перемоги та 3 нічиї), на другому іспанська "Севілья" - 10 очок (3 перемоги та 3 поразки), на третьому - дортмундська "Боруссія" з 9-ма очками (2 перемоги, 3 нічиї, 1 поразка) і замикають турнірну таблицю львівські "Карпати" - 1 очко (5 поразок і 1 нічия). Відтак, у плей-оф Ліги Європи з групи J проходять ПСЖ та "Севілья".

Нагадаємо, сьогодні також відбулись останні матчі групового раунду Ліги Європи у групі Е. Київське "Динамо" на стадіоні ім. В.Лобановського у Києві зустрілось з тираспольським "Шерифом". Поєдинок закінчився з рахунком 0-0, а в іншому матчі групи АЗ Алкмар переміг білоруське БАТЕ з рахунком 3-0.

Відтак, "Динамо" з 11 очками у 6 матчах виходить у плей-оф Ліги Європи з першого місця у групі, БАТЕ (10 очок), Алкмар (6 очок), Шериф (5 очок).