Наши друзья

Новини

ЛІГА ЄВРОПИ. "КАРПАТИ" - "РЕЙК’ЯВІК" - 3:2

Карпати

«Карпати» та «Рейк'явік» у Львові 22 липня зіграли з рахунком 3:2. Голи забили Зеньов 2, Федецький 24, Б.Баранец 69 - Фінбогассон 63, 65.

"Карпати" в цілому легко розібралися з ісландськими гостями. Важливим було й те, що результат першого поєдинку в Рейк'явіку дозволяв львів'янам дихати спокійно.

Старт поєдинку видався казковим для підопічних Олега Кононова - Зеньов змістився з правого флангу в центр, обіграв двох суперників і метрів з 12-ти пробив над воротарем - 1:0.

Незабаром новачок "Карпат" Нено міг відкрити рахунок своїм голам у єврокубках, але за ісландців зіграла штанга. Однак, і вона не змогла допомогти Рейк'явіку на 24-ій хвилині, коли Федецький практично з нульового кута переправив м'яч головою у сітку після подачі Кополовцем.

5:0 за сумою двох зустрічей надто вже заспокоїли львів'ян. Після перерви Кононов вирішив кинути в бій молодого Габовду, знявши естонця Зеньова, і атаки "Карпат" зійшли на нівець. За три хвилини господарі пропустили двічі. Спочатку Фіннбогассон виграв боротьбу в Тарасенка в штрафний "Карпат", точно пробивши повз Руденка, а потім він же оформив дубль, головою зрізавши м'яч у ворота після навісу з флангу.

Відповідь "Карпат ", однак, не змусила себе довго чекати - Борис Баранець ударом з-за меж штрафного знову вивів львів'ян вперед, поставивши, тим самим, крапку в матчі.