Наши друзья

Новини

ВАНКУВЕР: УКРАЇНСЬКІ ПАРАОЛІМПІЙЦІ ЗДОБУЛИ ВЖЕ 15 МЕДАЛЕЙ

олімпіада

Шостий день Паралімпіади-2010 у Ванкувері приніс Україні три медалі - золото, срібло і бронзу. Таким чином у доробку нашої команди - 15 медалей, серед яких 4 золоті, 5 срібних та 6 бронзових нагород.

Лижна траса була прихильною до трьох наших спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, які виступали стоячи.

Серед дівчат на дистанції 5 км класикою переможницями стали Олександра Кононова (золото) та Юля Батенкова (срібло). До речі, Юлечка, яка так близька була від золотої нагороди, програла подрузі по команді лише 2, 6 секунди, пише ТСН.

Григорій Вовчинський став третім у гонці класикою на дистанції 10 км, хоча й стартував не досить вдало. Лише практично 2 секунди відділили Григорія від другого місця у змаганнях.

Не пощастило на лижній трасі Олегу Мунцу - він травмувався і, долаючи біль, з травмою руки дійшов до фінішу п'ятим.

Уже в кінці гоночного дня зовсім трохи не вистачило Юрі Костюку, щоб стати бронзовим медалістом у лижних гонках на дистанції 10 км.

Для спортсменів, які стартували вже по обіді, погода приготувала сюрприз - вранішнє сонечко розпекло трасу, і сніг з розсипчастого став важким на липким... Це не допомогло нашим спортсменкам - Оленці Юрковській, Люді Павленко, Надії Стефурак та Тетяні Тимошенко, що бігли на дистанції 5 км. Найкращим результатом у цій гонці стали 4 та 5 місце для нашої команди: Оленка стала четвертою, 3,3 секунди уступивши бронзовій нагороді, Люда Павленко стала п'ятою.