Автосервіси
Акції
Наши друзья

Новини

"ДИНАМО" ВДОМА ПРОГРАЛО "ІНТЕРУ" НАДВАЖЛИВИЙ МАТЧ ГРУПОВОГО ЕТАПУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Динамо-ІнтерПримудрившись пропустити за п'ять заключних хвилин матчу два голи, київське «Динамо» на своєму полі з рахунком 1:2 програло міланському «Інтеру» матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів і тим самим вкрай ускладнило собі вирішення питання виходу в 1/8 фіналу. Тепер задля того, аби все таки посісти принаймні друге місце в групі, підопічним Валєрія Газзаєва в наступному матчі необхідно обов'язково у гостях обігрувати чемпіона Росії казанський «Рубін», а потім вдома брати гору над чинним клубним чемпіоном Європи іспанською «Барселоною».

Футболісти «Динамо» та «Інтера» коли виходили на поле, вже знали результат матчу в Казані, де «Рубін» та «Барселона» зіграли 0:0. Тож було зрозуміло, хто виграє у протистоянні команд Валєрія Газзаєва та Жозе Моріньо, той і зробить вагому заявку на вихід з групи.

Особливо хорошими, в разі успіху, були б перспективи у динамівців, які мали б по-перше, перевагу перед «Рубіном» і «Барселоною» у два пункти, а по-друге, практично ставили хрест на мріях «Інтера» про плей-оф. Однак життя розпорядилося по-іншому, хоча довший час все для киян складалося якнайкраще...

Гра розпочалася з обопільних атак - обидві команди одразу дали зрозуміти, що прагнуть взяти три повноцінних пункти. Проте незначна територіальна перевага була у «Динамо», але більш гостро діяли футболісти «Інтера».

За рівної гри першими вдалося відзначитися динамівцям. Причому гол у виконанні Шевченка вийшов просто супер. Сталося це на 21-й хвилині матчу. Мілевський технічно скинув м'яч на Шевченка і той, помітивши, що з воріт задалеко вийшов воротар, прийняв круглого на груди і другим дотиком з лівої пробив метрів з 20, і круглий по дузі ліг під поперечку воріт Сезара - 1:0.

Пропустивши гол, «Інтер» масовано пішов вперед, а «Динамо» почало грати на контратаках із Шевченком на вістрі. За першу 45-хвилинку Андрій міг ще двічі забити. Але в першому епізоді рефері зафіксував офсайд після пасу Нінковіча, а другий зіпсував сам Шевченко - з вигідної позиції пробив повз стійку.

Треба відзначити, що Андрій вийшов на поле з просто таки дивовижною мотивацією - одразу було видно, що і «Інтер», і Жозе Моуріньо особисто, для нього надзвичайно сильні подразники. В цій зустрічі Шева був справжнім лідером команди.

Щодо «Інтера», то за всю першу половину гри у гостей можна згадати небезпечний удар Снейдера на перших хвилинах, коли м'яч пройшов поряд з хрестовиною, а також удари Міліто та Самуеля, які впевнено взяв Богуш.

По перерві Жозе Моуріньо пішов ва-банк. А що йому залишалося робити? Тренер чемпіонів Італії зняв захисника Ківу та випустив на поле ще одного нападника Балотеллі. Натомість Валєрій Газзаєв, схоже, дав вказівку грати на утримання рахунку та при нагоді впіймати свій шансу у контратаці. Цілком ймовірно, що саме це й погубило врешті решт «Динамо». Все таки футбол не терпить зради.

Перший небезпечний момент біля воріт Богуша у другому таймі виник на 50-й хвилині - Лусіо чудово зіграв на випередження, але після його удару головою м'яч не влучив у площину воріт. А на 62-й хвилині вже кияни могли використати одну зі своїх контратак. Маграо навісив на Шевченка, той головою скинув на Нінковіча і серб пробив - м'яч оминув стійку.

Проте вже за кілька хвилин для «Динамо» почалося найгірше. Щоправда «Інтер» одразу не забив, але переконливо довів, що гол у ворота господарів - це питання часу.

Перший стовідсотковий момент для гостей створив кіпер «Динамо». Богуш грубо помилився на виході після подачі Снейдера з кутового, м'яч опинився у Ето'О на дальній стійці, але камерунець не зміг влучити у практично незахищені ворота метрів з п'яти.

Вже в наступній атаці «Інтера» Хачеріді біля лінії воріт зміг перервати дуже небезпечний простріл з флангу, а ще за хвилину після подачі того ж Снейдера зі штрафного і удару головою Ето'О «Динамо» врятувала тільки стійка.

На цьому зростання напруги у карному майданчику «Динамо» не зупинилося. Після чергової обрізки в атаці, рятувати ситуацію на виході головою за межами штрафного зимушений був Богуш. Згодом Ето'О опинився сам на сам з воротарем, але пробив повз рамку.

Після цього «Динамо» на якийсь час вирівняло гру. А можливо, це просто «Інтер» взяв паузу перед вирішальним заключним штурмом.

На 79-й хвилині Жозе Моуріньо ризикнув ще більше - залишив на полі лише двох центральних захисників. Виявилося, що правило, хто не ризикує - той не п'є шампанського, живе й понині. А прагматичний футбол - відпочиває.

Розв'язка, як і має бути у подібних ситуаціях, припала на сам кінець матчу. Спочатку на 86-й хвилині Снейдер вивів Міліто на ударну позицію і той впіймав Богуша на протиході - 1:1.

А за три хвилини помилився Богуш, який не зміг втримати у руках м'яч після дальнього удару з-за меж штрафного майданчика. Міліто відіграв епізод до кінця і встиг з нульового кута пробити в Богуша. Кіпер незграбно відбив круглого перед собою і тут вже сам Снейдер, випередивши Богуша та Вукоєвіча, проштовхнув його у сітку - 1:2.

«Динамо» (Київ, Україна) - «Інтер» (Мілан, Італія) - 1:2 (1:0). 4 листопада. Київ. Стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського

Судді: Бертран Лайек, Мікаель Анноньє, Давід Бенеш (всі - Франція)

«Динамо»: Богуш, Вукоєвіч, Шевченко, Мілевський (Гусєв, 71), Єрьоменко, Михалик, Маграо, Хачеріді, Нінковіч, Алмейда, Ярмоленко

Тренер - Валєрій Газзаєв

«Інтер»: Жуліо Сезар, Дзанетті, Станковіч, Лусіо, Ето'О, Снейдер, Майкон, Камбьяссо (Мотта, 46), Міліто, Самуель (Мунтарі, 79), Ківу (Балотеллі, 46)